دسته‌بندی نشده

یکی از جان‌سخت ترین گوشی های موتورولا ، Defy 5G با قابلیت ارتباط ماهواره‌ای از راه می‌رسد

یکی از جان‌سخت ترین گوشی های موتورولا ، Defy 5G با قابلیت ارتباط ماهواره‌ای از راه می‌رسد

شرکت Bullitt Group یکی از تولیدکنندگان گوشی‌های جان‌سخت است که با شرکت‌های موتورولا و Cat همکاری استراتژیک دارد. سال گذشته میلادی این کمپانی از برنامه‌اش برای توسعه اولین گوشی هوشمند خود با قابلیت پیام‌رسانی ماهواره‌ای دوطرفه خبر داد. از آن زمان، Bullitt Group در‌حال همکاری با مدیاتک و یک شبکه زیرساخت ماهواره‌ای بوده است تا دستگاه آن بتواند بین وای‌فای، سلولار و ماهواره سوییچ کند.

پیام‌رسانی ماهواره‌ای در موتورولا Defy 5G

سرویس پیام‌رسان ماهواره‌های Bullitt Group توسط هر کاربری که گوشی این شرکت را تهیه کند، قابل‌استفاده خواهد بود و این موضوع ارتباطی با اپراتور ندارد. بااین‌حال کاربر باید سرویس ماهواره را تهیه و همچنین از اپ پیام‌رسان مناسب آن استفاده کند.

چند روز پیش Bullitt Group تأیید کرد که این سرویس به‌صورت تجاری در فصل اول 2023 از راه می‌رسد. این کمپانی همچنین گفت که اولین گوشی هوشمندی که از این ویژگی پشتیبانی می‌کند، نسل بعدی Defy موتورولا خواهد بود. بنابراین موتورولا Defy 5G با پشتیبانی از ارتباط ماهواره‌ای از راه می‌رسد.

پیام‌رسانی ماهواره‌ای در موتورولا Defy 5G

این ویژگی که Bullitt Satellite Connect نام دارد، نتیجه همکاری Bullitt Group با مدیاتک و Skylo است؛ شرکتی که شبکه موردنیاز Bullitt برای سرویس پیام‌رسان ماهواره‌ای را می‌سازد و راه‌اندازی می‌کند.

زمانی که کاربر با گوشی هوشمندش بخواهد به وای‌فای و شبکه سلولار متصل شود، اما موفق به انجام چنین کاری نشود، سرویس ماهواره‌ای Bullitt وارد می‌شود. هر فردی می‌تواند پیام‌های ماهواره‌ای را به‌صورت یک پیامک ساده دریافت کند و همچنین امکان پاسخگویی به آن از طریق اپ پیام‌رسان ماهواره‌ای Bullitt که برای اندروید و iOS در دسترس است، وجود دارد.

این سرویس هزینه‌ای برای دریافت‌کننده پیام ندارد، اما فردی که آن را ارسال می‌کند باید سرویس تهیه کند که هزینه پایه‌اش ماهانه 4.99 دلار است. البته تا یک سال می‌توان به‌طور رایگان پیام‌های اضطراری ارسال کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *