خرید کالای دیجیتال با لیوتل

ما در فروشگاه اینترنتی لیوتل بر این باوریم که شما نیز عضوی از خانواده لیوتل هستید و ما می‌توانیم با ارائه بهترین خدمات به شما ارتباطی پایدار و موثر داشته باشیم؛ تیم لیوتل معتقد است که بزرگ‌ترین سرمایه ما شمایید و در تلاشیم تا از بالاترین سرمایه خود به بهترین شکل ممکن با ارائه بهترین خدمات حفاظت کنیم.

مارکت پلیس لیوتل از سال 1399 و تحت عنوان فروشگاه اینترنتی کالای دیجیتال فعالیت خود را آغاز کرد؛ شروع این فعالیت با بازخورد مثبتی از سوی کاربران علاقه‌مند به کالای دیجیتال روبه‌رو شد چرا که لیوتل از سال 1394 به صورت حضوری در زمینه فروش کالای دیجیتال فعالیت داشته و این موضوع سبب شده است تا به سادگی نیاز کاربران خود را بشناسد و به بهترین شیوه ممکن به آن‌ها پاسخ دهد و رضایت آنان را جلب کند کیفیت و تضمین اصالت کالاهای عرضه شده در لیوتل از جمله مواردی است که سبب شده کاربران با خاطری آسوده و بدون هیچ گونه نگرانی بتوانند کالای مورد نظر خود را از لیوتل خریداری کنند.

مسیر ما از سال 1394 آغاز شد و این مسیر پر چالش تنها با لطف الهی و استقبال کاربران بود که میسر شد؛ حال لیوتل یکی از بهترین فروشگاه‌های اینترنتی در ایران است که در زمینه فروش کالاهای مختلف فعالیت دارد همچنین این مارکت پلیس تامین‌کنندگانی را از سراسر ایران گردهم آورده تا شما بتوانید انواع کالا را به راحتی و تنها با چند کلیک ساده خریداری کنید.

سایت خرید اینترنتی لیوتل با هدف معرفی، بررسی و فروش محصولات الکترونیک شامل: انواع گوشی موبایل، تبلت، لوازم جانبی، گجت، لپ تاپ، کامپیوتر، لوازم خانگی هوشمند و کالاهای دیجیتال برای سهولت دسترسی و خرید آنلاین کاربران ایرانی راه اندازی شده است.

به منظور ایجاد اعتماد، از سوی ارگان‌های دولتی مجوزی تحت عنوان ای نماد ارائه می‌شود که تحت شرایطی خاص به فروشگاه‌های اینترنتی اعطا می گردد. با دریافت ای نماد توسط هر فروشگاه اینترنتی شما می‌توانید آن را یک فروشگاه قانونی بدانید و به راحتی از آن خرید کنید؛ خوشبختانه لیوتل نیز توانسته نماد اعتماد الکترونیک را دریافت کند و به یکی از فروشگاه‌های اینترنتی با مجوز رسمی تبدیل شود.....

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

مقایسه
علاقه مندی
0 محصول سبد خرید
منو